Про компанію

ПП “Компанія Росток-Агро” (PE “Rostok-Agro Company”) – офіційний дистриб’ютор засобів захисту рослин, посівного матеріалу, мікроелементів. Це - команда професіоналів, діяльність якої направлена на розвиток потенціалу сільськогосподарського виробництва України. Досвід роботи – з 2009 року.

 Ми продаємо та доставляємо тисячі найменувань насіння, засобів захисту рослин та мікроелементів і надаємо консультації, що Вам потрібно зробити для покращення врожайності.

Ми пропонуємо:
Насіння (гібриди та сорти): соняшник, соя, ріпак, кукурудза та інші.
Пестициди: гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники, прилипачі, десиканти, регулятори росту та інші.
Мікроелементи: мікродобрива, деструктори, антистресанти, біопрепарати, iнокулянти, стимуляторів росту та інші.

Наші переваги:
Аграрний досвід. Наші спеціалісти 80% свого робочого часу працюють в полях клієнтів компанії, тому, співпрацюючи з нами, Ви переймаєте досвід десятків спеціалістів, які підберуть оптимальну схему захисту та підживлення Ваших культур.
Зберігання. Ми маємо власні паспортизовані, опалювальні та вентильовані склади, де зберігають свою продукцію ряд виробників: ALFA Smart Agro, Нертус, Планта Групп, DVA Agro та інші.
Власний автотранспорт. Забезпечуємо швидку та зручну доставку замовлень. Пропонуємо послуги по перевезенню вантажів компаніям-партнерам.
Наукова діяльність. Ми маємо власні земельні ділянки, на яких ми, спільно з нашими науковцями, розвиваємо діючі агротехнології, перевіряємо та розробляємо рекомендації по ним. Також розвиваємо партнерські стосунки шляхом проведення спільних наукових проектів, метою яких є розвиток та удосконалення технологій господарювання.

Наші партнери:
Наша база клієнтів складається більше ніж з 1000 фермерських господарств, площами від 30000 гектарів до одноосібників та охоплює майже всі регіони України: Вінницьку, Дніпропетровську, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Кіровоградську, Київську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Херсонську, Хмельницьку та Черкаську області.
Ми пропонуємо продукцію найвідоміших виробників Європи та Азії: Syngenta, Bayer, Basf, Pioneer, DuPont, Limagrain, Euralis, Caussade semences, Нертус, Планта Груп (Meristem), ALFA Smart Agro (АльфаХімгруп), DVA Agro, а також і вітчизняного виробництва: Агроспецпроект Всеукраїнський науковий інститут селекції, Юг Агролідер.

Чому саме Компанія Росток-Агро?
Ми пропонуємо тільки оригінальну та сертифіковану продукцію, яка відповідає останнім науковим досягненням. Гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечить Вашому господарству врожай, яким Ви будете пишатися!

Цікавий факт:
За час існування компанії, наші менеджери подолали відстань більше 350 000 кілометрів, що приблизно дорівнює відстані від Землі до Місяця! Не зволікайте, зробіть замовлення сьогодні і вже завтра Ви отримаєте незрівняні результати!

 

  

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ І ОТРИМАЙТЕ ДОПОМОГУ СПЕЦІАЛІСТА:

 

 

МТС: (050) 457-71-51

Київстар: (067) 521-72-26