AGROEXPO - свято для аграрія!

 

Рік нестерпного очікування, дванадцять місяців здогадок, чим саме нас будуть вражати на цей раз, і ось 29 вересня ми з Вами отримали всі відповіді. Саме в цей день в місті #Кропивницький відкрилася IV Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій "AGROEXPO-2016", саме цей день дав зрозуміти, що позитивних вражень за період проведення дійства буде незчисленна кількість. Масштабами і розмахом проведення виставки можна було лише позаздрити, адже займана площа «АЕ» становила більше 80 000 м2 (на відкритих виставкових площах і в критому павільйоні), що дозволило аграріям побачити повну номенклатуру с/г техніки вітчизняних та іноземних брендів.

 


Протягом трьох днів близько 20700 осіб, охочих отримати нові враження, досвід та інформацію, відвідали виставку, серед яких звісно були представники ПП "Компанія Росток-Агро". Небувалий ажіотаж, зацікавленість навколо цієї події легко пояснити:
- «АЕ» – єдина в Україні виставка, що дозволяє провести демонстраційні покази техніки на власному полігоні площею понад 6 га. Таким чином, надається можливість оцінити в роботі представлені зразки техніки і зробити для себе кращий вибір;
- На «АЕ» була надана можливість випробувати новинки тракторобудування, виробництва провідних світових брендів;
- На виставці ряд провідних компаній-виробників с/г техніки продавали свої новинки зі знижкою – 5% або 10%;
- Новинкою цього року стала виставка тваринництва. Було сконструйовано два нових павільйони, які повністю обладнані для утримання різних видів тварин;
- Кожного дня демонструвалося понад 30 одиниць техніки провідних українських та іноземних компаній. #NewHolland представив свій найбільший комбайн, занесений до Книги рекордів Гіннеса - модель #CR10.90 
- Можливість відпочити та подивитись на дива природи. На "Покровському ярмарку", який проходив в рамках Міжнародної агропромислової виставки "AGROEXPO", пройшов конкурс на найбільший гарбуз - "Гарбуз-велетень". Переможець мав вагу 63 кг.

 


Серед нескінченних рядів виставки різних компаній та організацій хочеться виділити наших партнерів, які в цьому році також стали частиною цього дійства. Всі три дні гості мали змогу консультуватися та отримувати додаткову інформацію від таких гігантів агросфери як #Limagrain #Euralis #Ukravit #Pioner. Бездоганна репутація даних компаній на українському та зарубіжному ринках давно відома в аграрній спільноті, тому охочих поспілкуватися з регіональними представниками зібралось чимало.

Отже, вже четвертий рік "AGROEXPO" збирає людей зі всіх куточків України і їх кількість кожного разу зростає. Четвертий рік поспіль маємо змогу провести час з користю та задоволенням. Починаємо відлік, з нетерпінням чекаємо 2017 рік, нової виставки, вражень, рекордів.