BASF, як завжди, дивує інноваціями

 

Пройшов ще один день поля у cелі Велика Виска Маловисківського району Кіровоградської області і саме туди завітали представники «Компанії Росток-Агро». На дні поля було представлене різноманіття гібридів та розглянута актуальна тема для багатьох фермерських господарств - посуха. Компанія Басф репрезентувала систему захисту підживлення озимого ріпаку. Зазначена система включає препарат Карамба Турбо (перший фунгіцид-ретардант), який виступає, по-перше, фунгіцидом, по-друге, регулятором росту, що дає змогу заощаджувати кошти.
Також цього року вперше в нашому регіоні були представлені гібриди кукурудзи виробництва Saatbao та Dow Seeds.
На презентації можна було оцінити післядію нового гербіциду Євро-Лайтнінг Плюс, який вносили на гібрид LG 56.31 CL по соняшнику, що стійкий до гербіциду Євро-Лайтнінг. Результатом виявилося розщеплення гібриду. Відповідно стає зрозумілим, що Євро-Лайтнінг Плюс не можна використовувати по гібридах під Євро-Лайтнінг.
Також була представлена система захисту озимих зернових, яка включала Іншур Перформ (для посушливих умов ) та Кінто Дуо (для сприятливих).
Після екскурсії по полям у затишній та приємній атмосфері для усіх учасників провели семінар по системі захисту озимих зернових та озимого ріпаку. фінальними штрихами даного заходу став дружній обід для всіх гостей з розіграшем подарунків і чудесним музичним супроводом групи "Живий звук".