Рух в ногу з інноваціями!

  

Хочемо поділитися з Вами радісною новиною. 21 жовтня 2016 року відбулося відкриття нового заводу ALFA Smart Agro в м. Біла Церква Київської області. Ми являємося партнерами компанії вже понад 7 років. Тому, з нагоди відкриття, була підготовлена екскурсія, частиною якої стали наші працівники #Компанія_Росток_Агро.

Приїхавши на завод, всі запрошені гості посмакували каву та перейшли до найголовнішого – перегляду презентації компанії. Нас ознайомили з трьома базовими напрямками роботи: #AlfaScience #AlfaProdaction #AlfaPartnership.

AlfaScience створює можливість розробляти та тестувати нові продукти, вдосконалювати їх препаративні форми. Тестування відбувається в хімічній та агрономічній лабораторіях. Детальніше ознайомитися з лабораторіями можна було в ході екскурсії. Спочатку ми відвідали хімічну лабораторію, де розробляються та вдосконалюються формуляції препаратів, відбувається пошук нових унікальних комбінацій пост-патентних діючих речовин. Були продемонстровані новітні технології та показані експерименти, що проводяться в стінах хімічної лабораторії. Наступною станцією стала агрономічна лабораторія, що досліджує ефективність діючих речовин ЗЗР проти шкідливих організмів та розробляє склад нових препаратів. Наочно були продемонстровані різні хвороби, що зберігались в чашках петрі. Для тестування діючих речовин та їх сумішей побудовано сучасний фітотрон (клімакамеру) з можливістю моделювання різних кліматичних зон України, де фахівці аналізують, як діє той чи інший препарат за конкретних умов. Науковці продемонстрували її та показали, як вона працює.

 

             Одним з цікавих напрямків роботи #ALFA_Smart_Agro стала побудова #Міні_заводу – невеликого прототип, який дає можливість протестувати виробництво нових препаратів та зробити дослідні зразки продукту для подальшого їх випробування в агрономічній лабораторії. Унікальність цього міні-заводу в тому, що він дозволяє відтворити всі виробничі операції, які продукт проходить в серійному виробництві.

AlfaProdaction. Задля забезпечення високої якості продукції був відкритий завод. Він обладнаний найкращим європейським, індійським та китайським обладнанням, завдяки чому #ALFA_Smart_Agro має можливість постачати якісні продукти за розумною ціною. Гостей провели до цеху ЗЗР у формі концентратів суспензій. В цьому відділі нам було продемонстровано 4 виробничі лінії, які призначені для окремого виробництва 4 типів продуктів – фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів та протруйників. Багато процесів на виробництві автоматизовані, що значно полегшує роботу системи. Під час екскурсію виникла нагода відвідати склад #ALFA_Smart_Agro. Нас було ознайомлено з ключовими моментами роботи та показані умови, в яких зберігається виготовлена продукція.

І останній напрям роботи компанії заключається в тісній взаємодії виробників ЗЗР та аграріїв. Сервісний супровід #AlfaPartnership розповсюджений по всій території України. В кожному регіоні працюють агрономи, які володіють глибинними знаннями технологій застосування засобів захисту рослин та потреб українського сільгоспвиробника.